KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325292

nr 1432 5292

Carl Sundberg

(1908-1990), Sverige

Oljemålning, Odjur. Signerad, daterad -69, Olja på duk, 38x61 cm, yttermått inklusive ram: 43x66 cm

Carl Sundberg, svensk bildkonstnär född 1908, död 1990 .

Utrop:

500 kr

måndag 22 november 2021
kl 20:14:42

Carl Sundberg

Läs mer om Carl Sundberg